Najczęsciej zadawane pytania

FAQ (Frequently Asked Questions)

Pokaz barmański

Czy posiadacie własne szkło?

Firma Bar z Klasą posiada kilka rodzajów szkła wystarczającego do obsługi ponad 300 gości. Jesteśmy w posiadaniu zarówno klasycznych eleganckich koktajlówek, jak i nietypowych naczyń do drinków. Szkło zapewniamy zawsze w cenie obsługi barmańskiej.

Czy dajecie rabaty dla nowych klientów?

Jeśli skorzystacie Państwo z oferty obsługi barmańskiej – pokaz barmański dostajecie Państwo za pół ceny.

Czy realizujecie usługi na terenie całego kraju?

Tak. Odległość nie ma dla nas znaczenia. Siedziba firmy mieści się w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie), co zapewnia nam dobrą komunikację z innymi regionami kraju.

Co to jest pokaz freestyle’u barmańskiego (flair)?

Podczas dwudziestominutowego widowiska będziecie Państwo świadkami niekonwencjonalnego przygotowania koktajli, obejmującego ewolucje sprzętem barmańskim, szkłem i butelkami. Nieodłącznym elementem pokazu są efekty dźwiękowe i pirotechniczne, a jego finałowym akcentem są konkursy i koktajle dla gości.

Czy podczas pokazu freestyle’u barmańskiego jest używana pirotechnika? (p)

Tak. Końcowa część pokazu barmańskiego obejmuje żonglowanie płonącymi butelkami i zionięcie ogniem przez barmana.

Czy zapewniacie sprzęt barmański?

Na każdej obsłudze barmańskiej zapewniamy potrzebny sprzęt.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Jako firma Bar z Klasą wystawiamy faktury VAT.

Czy możecie zorganizować jakiś konkurs dla zaproszonych gości?

Możemy przeprowadzić konkurs o charakterze zręcznościowym, podczas którego chętni goście spróbują swoich sił w rzucaniu butelkami. Konkurs odbywa się bezpośrednio po pokazie freestyle’u barmańskiego.

Czym jest pokaz freestyle’u barmańskiego (flair)?

Jest to dwudziestominutowe widowisko, podczas którego goście Państwo świadkami niekonwencjonalnego przygotowania koktajli, obejmującego ewolucje sprzętem barmańskim, szkłem i butelkami. Nieodłącznym elementem pokazu są efekty dźwiękowe i pirotechniczne, a jego finałowym akcentem są konkursy i koktajle dla gości.

Na jaką imprezę można zamówić Bar z Klasą?

Wesele, poprawiny, urodziny, imieniny, wieczór kawalerski i panieński, impreza firmowa, garden party, przyjęcie, domówka. Zachęcamy również do podarowania naszego pokazu barmańskiego w formie prezentu swoim bliskim.